>

החברים של התחנה

רואים ארץ
בהדרכת מתי עלה

יום שישי, 15/01/2021 בשעה 10:00

שעת חזרה משוערת: 13:00
אופן הגעה:
הגעה עצמית לתימסר לנרשמים

על הטיול:

 סיור בתחנה "החברים של התחנה " יתחיל בסיפור התחנה המרכזית החדשה, איך הפכה מפיל לבן למרכז תרבות הכולל מוזיאונים, גלריות, סטודיו, חללי מיצב, תאטראות, מוסיקה, מחול, תערוכות ושווקים. את הסיור יערוך מתי עלה, אמן רחוב ויוצר אורבני מייסד "החברים של התחנה ופרויקט הקומה השביעית הכוללת את:

*תערוכת הגרפיטי ואומנות רחוב בקומה השביעית של התחנה המרכזית החדשה "הקומה השביעית" היא תערוכה מרשימה, של יותר מ-1,000 מטרים רבועים של קירות בטון עירומים לתערוכה מרהיבת עיניים של צבעים, צורות ודמויות, פרי דמיונם של עשרות אמני גרפיטי מהמובילים בעולם ובארץ. לכל יצירה ולכל יוצר סיפור מרתק שמתבטא בעבודה, בטכניקה, במסר ובגוונים. איך זה בעיניים שלנו ואיך זה בעיני האמנים. התערוכה מכילה מעל למאה עבודות של אמנים מדרום אמריקה, ארה"ב, קנדה, אירופה, אוסטרליה, רוסיה וישראל, נחווה יצירה הולוגרמת במהלך הביקור בתערוכה.

*תערוכת שימו לב – תערוכה מונגשת לעיוורים ולקויי ראיה הכוללת יצירות בטכניקות שנות כחול ים מסוע בלבד, פוסל בולט למישוש, עבודות דיגיטליות ועוד, כעשרים אמנים מישראל ומרחבי העולם התאספו ליצר תערוכת קבע און גויינג עבור עיוורים וליקויי ראיה.

* דאלימאוס היצירה של האמן אתגר ראל שנעשתה בטכניקת הקרנה וריסוס, העבודה משתנה מדמותו של האמן הסוריאליסטי סלבדור דאלי למיקי מאוס כאשר פניו הופכות לתלת מימד.

*תערוכת טרדיס רחוב – חלל הזמן של הדוקטור, כאלף מטרים המתייחסים לסדרה המיתולוגית של רשת הBBC הבריטית, הסדרה הארוכה ביותר בטלוויזיה ומשודדת משנת 1963, נבקר בטרדיס תא משטרה לונדוני גדול מבפנים ונלמד איך יוצרים עבודת אומנות רחוב עבור סדרה ואיך מתגברים על קונפליקטים.

*נבקר בחלל התערוכה בהקמה "פיל חמש" קולקטיב, תערוכה ששבעה קולקטיבים מישראל ומהעולם יצרו עבודות ענק ביוצרות חיבור והתחלה.

נסיים בשוק האסייתי בקומה הרביעית, נרגיש יפן ומזרח רחוק, בנטו בקס, ראמן, פירות וירקות יחודיים, ריחות והרבה קסם, השוק שהחל כשוק פיליפיני עבור העובדים החוזרים לעיר משבוע עבודה בסיעוד לשוק אסייתי, אירופי ישראלי מהקסומים בעיר.

פרטים נוספים:

ציוד מומלץ: מים, כסא קטן מתקפל.

להרשמה - מלא פרטים ונחזור בהקדם


טיולים נוספים שעשויים לעניין אותך...