>

תרבות ונופש במלון "פסטורל" בכפר בלום

רואים ארץ

יום שלישי, 22/02/2022 בשעה 09:00

שעת חזרה משוערת: 16:00
מחיר הטיול:
₪1575 לאדם

על הטיול:

מלון פסטורל מציג חוויה מוזיקלית המוקדשת לגיבורי התרבות ולנכסי צאן הברזל של הזמר העברי. יהיו איתנו "המלכה שושנה דמארי" , "אגדת הגשש החיוור" , ביצועים לשירים הבלתי נשכחים של נעמי שמר, אריק לביא ועוד. להלן תוכנית הנופש :

יום שלישי     22.2.22

בשעה 09:00 - יציאה מתל אביב ונסיעה צפונה .

לאחר ההפסקה לארוחת הבוקר (עצמאית)  ביוקנעם, ניסע לביקור בכפר "נהר הירדן" בגבעת אבני, בכפר מתארחים ילדים חולי סרטן ומחלות כרוניות . בראש העמותה המנהלת את הכפר עומד חיים טופול. היוזמה להקמת כפר נהר הירדן היא של מורי ומרילין גרנט, שפעלו רבות בתחומים שונים של עזרה לזולת. כפר נהר הירדן נבנה באופן ייחודי ומותאם במלואו על מנת לספק חוויית נופש, הנאה ויצירה לילדים ולבני משפחותיהם. הכפר מארח קבוצות ילדים ובני נוער הלומדים במסגרות החינוך המיוחד. הכפר מצויד במיטב מתקני האירוח, הנופש והפנאי, ומאפשר לילדים לקחת פסק זמן למספר ימים, מהשגרה, מהטיפולים ומהמגבלות. הילדים מוצאים בנופש הזדמנות ליצור קשרים חברתיים חדשים, ולבלות באושר ובבטחה עם ילדים כמוהם – וכל זאת ללא כל עלות לילד ולמשפחתו.

לאחר ארוחת צהריים ( עצמאית) בחצור ניסע למלון פסטורל בכפר בלום  לקבלת חדרים והשתלבות בתוכנית "גיבורי תרבות" . להלן התוכנית :

בשעה 17:00 - הרצאה: רוח צפונית מאחורי הקלעים של כתב צפון, רובי המרשלג.  המרשלג סוחף את קהל שומעיו בסיפורים על עבודתו המרתקת בגבול הצפון. סוקר אירועים מעניינים ומאחורי הקלעים שלהם: ביטחון, צנזורה, דילמות ועוד.
בשעה 21:00 - מופע " צומת ברמן לביא" . מתי סרי שר ומגיש בני ברמן ואריק לביא.

ביום רביעי  23.2.22   

בשעה 10:30 - "המלכה שושנה" . הקרנת סרט + מפגש במאי. זהו סיפורה של שושנה דמארי , סיפור על תהילה, בדידות , הצלחה ואובדן, על תעוזה וויתור. בפעם הראשונה תיחשף האישה שמאחורי הכתר, הגלימה והארמון.

בשעה 16:00 קפה ועוגה

בשעה 17:00 - הרצאה: אגדת הגשש החיוור - סיפורה של שלישיית הגשש החיוור. סיפור רומנטי רצוף געגועים לארץ ישראל של פעם. מרצה: עודד צפתי.

בשעה 21:00 - מופע " השמש היא בפנים" מחווה לנעמי שמר. מבחר משיריה האהובים של נעמי שמר לצד סיפורים על השירים לצד כתיבתם.

ללי שמר - הנחייה וסיפורים מבית אמא, מיקה עינב ועודד סנדטש - שירה, גבי ארגוב - פסנתר, עיבודים ושירה.

ביום חמישי.    24.2.22

בשעה 10:30 - עזיבת המלון .  

לאחר עזיבת המלון, ניסע לביקור בכפר הצ'רקסי כפר כמא - ביקור חוויתי וייחודי במרכז למורשת הצ'רקסית, הכולל את המוזאון הצ'רקסי הגדול בארץ, בליווי מדריכים תושבי הכפר שיובילו אותנו בסיור מרתק אודות התרבות, ההיסטוריה והקהילה הצ'רקסית בארץ ובעולם.

 

 

 

להרשמה - מלא פרטים ונחזור בהקדם


טיולים נוספים שעשויים לעניין אותך...